Pudełkowa wersja Cuphead na PS4 i PS5 dostępna za 89,99 zł (ok. 30 zł taniej)

Cuphead PS4

W sklepie Media Expert pojawiła się ciekawa oferta na Cuphead w wersji pudełkowej na PS4 (jest również kompatybilna z PS5). Grę można obecnie kupić za 89,99 zł, czyli ok. 30 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji.

Kup Cuphead (PS4 i PS5)

Dostawa kurierem jest dodatkowo płatna. Sprzęt można również bezpłatnie odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.