Curse of the Dead Gods na PC dostępne za 13,26 zł! Świetna okazja na jedną z ciekawszych gier 2021 roku

Curse of the Dead Gods

W sklepie Instant Gaming dostępna jest arcyciekawa oferta na jedną z ciekawszych, ale niekoniecznie oczywistych gier. Mowa dokładniej o Curse of the Dead Gods, które nabyć można już za 13,26 zł, a więc o 84% taniej względem ceny regularnej. Tej pozycji zdecydowanie warto dać szansę.

Kup Curse of the Dead Gods na PC

Brak prowizji przy płatności kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.