Cyberpunk 2077 Ultimate Edition na PC dostępny za 146,94 zł (taniej o 61%)

cyberpunk 2077 ultimate edition

W sklepie Instant Gaming pojawiła się wyjątkowo ciekawa okazja na zakup Cyberpunk 2077 Ultimate Edition. Wersja ta w wydaniu na platformę GOG można kupić już za 146,94 zł, czyli 61% taniej względem ceny regularnej. Jest to oferta wręcz idealna dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad ograniem dystopijnej historii w Night City.

Kup Cyberpunk 2077 Ultimate Edition na PC

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.