Cyberpunk 2077 + Widmo Wolności dostępne za 181,99 zł w Xbox Store

Cyberpunk 2077 + Widmo Wolności

W Xbox Store pojawiła się właśnie promocja na zestaw Cyberpunk 2077 z dodatkiem Widmo Wolności. Za grę z rozszerzeniem zapłacimy teraz 181,99 zł. Do pakietu dołączony jeszcze bonus w postaci pojazdu Quadra Sport R-7 „Vigilante”.

Kup Cyberpunk 2077 + Widmo Wolności

Przypominamy, że samo Widmo Wolności nie miało jeszcze swojej daty premiery. Dodatek otrzymamy więc dopiero 26 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.