Dark Souls Remastered na PC dostępne za 72,25 zł. Kultowa gra od From Software w atrakcyjnej cenie

Dark Souls Remastered na PC

Sklep Instant Gaming oferuje szereg interesujących gier w naprawdę niskich cenach i tak jest w przypadku jednego z największych hitów od From Software. Dark Souls Remastered na PC można nabyć już za 72,25 zł, czyli 58% taniej względem ceny regularnej. Mowa więc o idealnej okazji do rozpoczęcia przygody z tą pozycją.

Kup Dark Souls Remastered na PC

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.