Dead Island 2 – Edycja Pulp na PS4 i PS5 + Steelbook dostępne za 125 zł

Dead Island 2 PS4

W Media Expert można właśnie kupić w dobrej cenie edycję Pulp Dead Island 2 ze Steelbookiem. Gra w wersji na PS4 i PS5 kosztuje teraz 125 zł. Zdecydowanie warto rozważyć więc taką ofertę.

Kup Dead Island 2 – Edycja Pulp + Steelbook

Darmowa dostawa kurierem do domu albo do Paczkomatu inPost. Grę można też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.