Death Stranding na PS4 i PS5 dostępne za 39 zł (15 zł taniej)

Death Stranding

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na wersję pudełkową Death Stranding. Grę na PS4 (kompatybilną z PS5) można obecnie kupić za 39zł, czyli 15 zł taniej w stosunku do ceny sprzed paru tygodni. Nie podano szczegółów dotyczących czasu obowiązywania tej ceny.

Kup Death Stranding (PS4 i PS5)

Wybrane formy dostawy są dodatkowo płatne. Grę można również odebrać bez dodatkowych opłat w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.