Diablo 4 do zgarnięcia za darmo w giveawayu! Wygrywają aż 4 osoby – nie przegap okazji

Diablo 4 giveaway Instant Gaming

Sklep Instant Gaming we współpracy z XGP zorganizował giveaway, w którym można zdobyć Diablo 4 za darmo lub dowolną inną wybraną przez siebie grę. W konkursie wyłonieni zostaną aż czterej zwycięzcy, więc szansa na wygraną jest naprawdę spora. Wzięcie udziału w giveawayu to tylko kilka chwil, więc zdecydowanie warto spróbować szczęścia!

Diablo 4 do wygrania w giveawayu Instant Gaming

Diablo IV
Diablo 4

Pierwsze recenzje Diablo 4 są rewelacyjne, a sama gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy z całego świata. Teraz dzięki uprzejmości sklepu Instant Gaming rzeczoną grę – lub dowolną inną wybraną przez siebie – można wygrać w giveawayu. Wzięcie w nim udziału jest bajecznie proste, a co najciekawsze – wygrywają aż cztery osoby.

Zasady konkursu są jasne i niewymagające większego zaangażowania. Aby wziąć w nim udział, w pierwszej kolejności trzeba przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając w poniższy przycisk. Następnie w odpowiednim polu należy wpisać nazwę produktu z oferty Instant Gaming, który chce się wygrać (np. Diablo 4 właśnie).

Po wykonaniu tej czynności, na stronie giveawaya całość należy zatwierdzić pomarańczowym przyciskiem z napisem „Weź udział” – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia. Opcjonalnie można też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w sklepie Instant Gaming, to musisz je założyć, ale całość zajmuje tylko kilka sekund. Konkurs trwa do 12 czerwca do godziny 22:00 i przypominamy raz jeszcze, że wygrywają aż cztery osoby. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailowo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.