Dziś premiera Diablo 4. Kup grę na Xboxa taniej – za 288 zł zamiast 349 zł! [+ GIVEAWAY]

Diablo 4 Instant Gaming

Nadszedł dzień, którego oczekiwało naprawdę wielu graczy z całego świata. Otóż dzisiaj swoją oficjalną premierę ma szalenie popularne Diablo 4, czyli najnowsza produkcja Blizzarda. Niestety cena gry w wersji na konsole Xbox do najniższych nie należy, ale tak się składa, że dzięki promocji w Instant Gaming można ją kupić o wiele taniej. Co więcej, sklep przy okazji odpalił giveaway, w którym aż cztery osoby mogą wygrać m.in. tę właśnie produkcję.

Dziś premiera Diablo 4, a gra w wersji na Xboxa jest już dostępna dużo taniej w Instant Gaming

Diablo 4 Instant Gaming
Diablo 4 w świetnej cenie w Instant Gaming

Powiedzieć, że Diablo 4 to najbardziej wyczekiwana premiera czerwca to jak nie powiedzieć nic. Pierwsze recenzje najnowszej produkcji Blizzarda są wprost fenomenalne, dlatego nic dziwnego, że tak wiele osób nie mogło się doczekać tego dnia.

Ale w końcu jest – Diablo 4 zadebiutowało. Regularna cena gry w edycji standardowej na Xboxa One oraz Xboxy Series X|S to 349 zł, ale tak się składa, że w sklepie Instant Gaming czerwcowy hit można kupić już od 288 zł. To oszczędność rzędu ponad 60 zł! Na edycjach Deluxe oraz Ultimate również można zatrzymać w portfelu aż 20% względem ceny regularnej z Xbox Store.

Kup Diablo 4

Nie da się ukryć, że okazje są naprawdę dobre. Chętnym na zakup jak zawsze radzimy się spieszyć, bo biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie Diablo 4 i wysokość obniżki, klucze szybko mogą zostać wyprzedane.

Giveaway Instant Gaming – wygraj dowolną wybraną przez siebie grę, w tym Diablo 4

Jeżeli aktualnie nie możesz sobie pozwolić na zakup najnowszej odsłony Diablo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w organizowanym przez Instant Gaming giveawayu. Można w nim wygrać dowolną wybraną przez siebie grę z oferty sklepu, a więc także Diablo 4 w dowolnej edycji.

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby wziąć w nim udział, w pierwszej kolejności trzeba przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając w poniższy przycisk. Następnie w odpowiednim polu należy wpisać nazwę produktu z oferty Instant Gaming, który chce się wygrać.

Po wykonaniu tej czynności, na stronie giveawaya całość należy zatwierdzić pomarańczowym przyciskiem z napisem „Weź udział” – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia. Opcjonalnie można też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w sklepie Instant Gaming, to musisz je założyć, ale całość zajmuje tylko kilka sekund. Konkurs trwa do 12 czerwca do godziny 22:00 – wygrywają cztery osoby. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailowo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.