Pudełkowe wydanie Diablo 4 na PS5 w promocji za 249 zł (50 zł taniej)

diablo 4 ps5

W sklepie Media Expert pojawiła się limitowana promocja na Diablo 4 w wersji na PS5. Grę w wydaniu pudełkowym można teraz nabyć za 249 zł przy wykorzystaniu kodu rabatowego widocznego w boxie poniżej. Warto się pośpieszyć – cena z kodem obowiązuje do 01.10.2023 r. do godz. 23:59, a w momencie pisania tego tekstu pozostało 329 sztuk.

Kup Diablo 4 (PS5)

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów InPost jest darmowa. Zakup można też rozłożyć na raty 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.