Fotel gamingowy DIABLO CHAIRS X-One 2.0 dostępny w promocji za 849,99 zł (taniej o 130 zł)

DIABLO CHAIRS X-One 2.0

W sklepie Media Expert znajdziemy właśnie świetną okazję na zakup fotela gamingowego. Model DIABLO CHAIRS X-One 2.0 dostępny jest aktualnie w cenie 849,99 zł. Przy zakupie należy podać kod widoczny w poniższym boxie.

Kup DIABLO CHAIRS X-One 2.0

Dane techniczne:

  • Rekomendowany wzrost: 150-180 cm
  • Materiał obicia: Skóra ekologiczna HDS
  • Dopuszczalna waga: 160 kg
  • Regulacja podłokietników: Góra – dół
  • Wysokość siedziska: 45 – 53 cm

Dostawa kurierem jest darmowa. Promocja potrwa do 4 stycznia 2024 do godziny 23:59.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.