Diablo IV na PS4 i PS5 dostępne od 249 zł (taniej nawet o 100 zł)

Diablo IV PS5 PS4

Na Allegro pojawiła się atrakcyjna promocja na Diablo IV. Pudełkowe wydanie gry na konsole PS4 i PS5 kupimy za jedyne 249 zł. Warto dodać, że oferowany tytuł dostępny jest w języku polskim (napisy + dubbing) i zawiera dodatki Light Bearer Mount oraz Caparison of Faith Mount Armour.

Kup Diablo IV

Ceny dostawy zaczynają się od 6,99 zł. Dla posiadaczy pakietu Smart jest ona darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.