Divinity Original Sin 2 Definitive Edition na PC dostępne za 77,47 zł. Świetna gra od Larian Studios w dobrej cenie

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition

W sklepie Instant Gaming dostępna jest całkiem interesująca okazja dla wszystkich, którzy po ograniu Baldur’s Gate 3 szukają gry w podobnych klimatach. Divinity Original Sin 2, czyli poprzednia pozycja od Larian Studios, dostępna jest za zaledwie 77,47 zł. Promocja dotyczy wydania „Definitive Edition”, które zawiera całkiem sporo dodatkowej zawartości.

Kup Divinity Original Sin 2 Definitive Edition na PC

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.