OKAZJA: Doładowanie 200 PLN do PS Store dostępne za 169,62 zł! Inne nominały również taniej

PlayStation Store

W sklepie Instant Gaming ruszyły świetne promocje na doładowania do PlayStation Store. Giftcardy możemy obecnie kupić nawet 15% taniej – dla przykładu, za 200 PLN do PS Store zapłacimy tylko 169,62 zł. Innymi słowy, wydając niecałe 170 zł, otrzymamy aż 200 zł do wykorzystania w wirtualnym sklepie Sony na gry, dodatki czy abonamenty.

Kup doładowania do PlayStation Store

Promocje są ograniczone czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.