Tanie doładowanie 200 PLN do PS Store dostępne za 173 zł! Inne nominały również w promocji

PlayStation Store doładowania

W sklepie Instant Gaming pojawiły się promocje na doładowania do PlayStation Store. Karty są teraz sporo tańsze, dzięki czemu przykładowo za 200 PLN do PS Store zapłacimy tylko 173 zł. Co więcej, zakup doładowań nie jest obarczony prowizjami – w dodatku możemy kupić i aktywować ich tak dużo, jak tylko chcemy.

Za poniższe doładowania można kupować gry w PS Store, a także dowolne abonamenty – np. PS Plus (Essential, Extra, Premium) czy EA Play.

Kup doładowania do PlayStation Store

Jak widać powyżej, inne nominały niż 200 PLN również zostały przecenione. Oferta jest ograniczona czasowo, więc zainteresowani zdecydowanie powinni się pospieszyć!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.