Doładowanie do Xbox Store o wartości 200 PLN dostępne za 178 zł! Inne nominały również taniej

Xbox Store

W sklepie Instant Gaming ruszyła świetna promocja na doładowania salda Xbox Store. Przykładowo, płacąc jedyne 178 zł, można nabyć kartę podarunkową o wartości 200 zł. Innymi słowy: wydając 178 zł, otrzymujemy aż 200 zł do wykorzystania w Xbox Store na gry, dodatki czy abonamenty (np. Xbox Game Pass).

Kup Doładowanie do Xbox Store

Brak prowizji za płatność; promocje są ograniczone czasowo, więc radzimy się spieszyć. Kary podarunkowe można aktywować na stronie redeem.microsoft.com lub bezpośrednio na konsoli.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.