Doładowanie 100 PLN do PS Store dostępne za 83,91 zł

PS Store

W sklepie Eneba wystartowała bardzo dobra promocja na doładowanie do PS Store o wartości 100 PLN. Rzeczony giftcard można obecnie kupić za jedyne 83,91 zł. Innymi słowy, płacąc 83,91 zł, otrzymujemy aż 100 zł do wydania w PlayStation Store na gry, dodatki lub abonamenty.

Kup doładowanie do PS Store (100 PLN)

Promocja obowiązuje do 22 maja do 13:00 lub wyczerpania zapasów. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.