Pudełkowe Dredge Deluxe Edition z artbookiem na Nintendo Switch dostępne za 134,07 zł

Dredge Deluxe Edition

Na Allegro dorwiemy właśnie w dobrej cenie niezwykle ciekawą produkcję z gatunku RPG. Dredge Deluxe Edition z artbookiem w wydaniu na Nintendo Switch zakupimy teraz za 134,07 zł. W zestawie znajdziemy także plakat, soundtrack czy naklejki.

Kup Dredge Deluxe Edition (Nintendo Switch)

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy Allegro Smart.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.