Kontroler DualSense Edge do PS5 dostępny za 1179 zł

DualSense Edge

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się ciekawa zniżka na kontroler DualSense Edge do PS5. Z kodem rabatowym sprzęt jest teraz dostępny za 1179 zł. Nie wiadomo jak długo oferta będzie dostępna, więc zainteresowani powinni się spieszyć.

Kup DualSense Edge

Dostawa kurierem i do Paczkomatów InPost jest zupełnie darmowa, podobnie zresztą jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV Euro AGD. Zakup jest też możliwy w 20 ratach 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.