Kontroler DualSense Edge dostępny za 1049 zł! Możliwe 1025 zł w 20 ratach 0%

DualSense Edge

W kilku polskich sklepach pojawiła się właśnie promocja na kontroler DualSense Edge. Sprzęt kupimy teraz najtaniej za 1049 zł lub nawet 1025 zł przy zdecydowaniu się na 20 rat 0%. Zainteresowani powinni zdecydowanie się pospieszyć!

Kup DualSense Edge

W niemal każdym z powyższych przypadków dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Jedynie na Allegro cena wysyłki zaczyna się od 7,99 zł (za darmo z Allegro Smart).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.