Pudełkowe wydanie Dying Light 2 na PS5 z kolekcjonerską parasolką dostępne za 122,55 zł

dying light 2 parasolka

Z okazji Allegro Black Weeks w serwisie znajdziemy ciekawą ofertę na pudełkowe wydanie Dying Light 2 Stay Human. Gra w wersji na PS5 jest dostępna wraz z kolekcjonerską parasolką w cenie 122,55 zł. Jeżeli zatem potrzebujecie osłony przed deszczem, warto rozważyć zakup takiego zestawu!

Kup Dying Light 2 (PS5) + parasol

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.