Dying Light 2 Stay Human Reloaded Edition na PC dostępne za 86,67 zł

Dying Light 2 Stay Human Reloaded Edition

Na Instant Gaming dostępna jest bardzo ciekawa promocja na jedną z ciekawszych gier całego 2022 roku. Dying Light 2 Stay Human Reloaded Edition można kupić za zaledwie 86,67 zł, czyli taniej o 67% względem ceny regularnej. Z takiej okazji raczej ciężko nie skorzystać, zwłaszcza jeśli ktoś nie miał okazji jeszcze tego tytułu ograć.

Kup Dying Light 2 Stay Human Reloaded

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.