Dying Light 2 na Xboxa w super promocji – kup grę za ~ 140 zł!

Dying Light 2

Premiera Dying Light 2 miała miejsce 3 tygodnie temu, ale zainteresowanie grą wciąż jest bardzo wysokie. Tak się dobrze składa, że użytkownicy konsol Microsoftu (Xbox One, Xbox Series X|S) mogą ją teraz kupić bardzo tanio, bo nawet za 140 zł. Z tej okazji zdecydowanie warto skorzystać!

Najtańsze oferty na Dying Light 2 na konsole Xbox

Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a rozwinie się odpowiedni sposób na tani zakup Dying Light 2.

Trzeba przyznać, że ceny są naprawdę atrakcyjne, choć raczej nie pozostaną takie na długo, dlatego warto zrobić zakupy zawczasu. To obecnie najtańsze sposoby na zakup Dying Light 2, czyli gry Techlandu, która cieszy się naprawdę dobrymi ocenami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.