Kup EA Sports FC 24 w preorderze i graj już teraz! Ogromna promocja na wyczekiwaną grę w Instant Gaming

EA Sports FC 24 IG

Premiera EA Sports FC 24, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, odbędzie się już 29 września. Mimo że dzisiaj mamy dopiero 26 września, to kupując odpowiednią wersję gry, można grać już teraz. Świetnie się składa, ponieważ w sklepie Instant Gaming ruszyły właśnie naprawdę solidne promocje na EA Sports FC 24 w różnych wydaniach. Warto skorzystać, póki oferta wciąż obowiązuje!

EA Sports FC 24 bardzo tanio w Instant Gaming – kup i graj już teraz

EA Sports FC 24 IG 2
EA Sports FC 24 w Instant Gaming

Instant Gaming to znany sklep z grami, który bardzo często jeszcze przed premierą danego tytułu, oferuje go znacznie taniej niż inni sprzedawcy. Tak jest i tym razem w przypadku EA Sports FC 24, bo najnowszą produkcję Electronic Arts w IG kupimy z naprawdę fajną zniżką. Ceny prezentują się następująco:

Kup EA Sports FC 24

Nie da się ukryć, że sklep Instant Gaming przygotował naprawdę duże zniżki. Co warte napomknięcia, kupując wersję Ultimate, można grać w EA Sports FC 24 od razu, ponieważ wydanie to zapewnia 7-dniowy wczesny dostęp do gry. Natomiast wybierając edycję standardową, najnowszą produkcję Electronic Arts odpalimy dopiero w dniu premiery, czyli 29 września.

Co ważne: składając preoder w Instant Gaming na edycję standardową EA Sports FC 24, jeśli jej cena spadnie przed premierą, to sklep zwróci Wam różnice – nie musicie więc czekać na dzień debiutu, aby potencjalnie oszczędzić jeszcze więcej. 😉

Skusicie się na którąś wersję EA Sports FC 24 na PC lub Xboxa? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach, ale pamiętajcie, że zapasy kluczy mogą się wyprzedać w każdej chwili – wszak tak dobre promocje zwykle trwają tylko kilka godzin!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.