MEGA OKAZJA: Preorder EA Sports FC 24 na PC już dostępny 100 zł taniej! Kup grę za 220 zł

EA Sports FC 24

Dzisiaj odbył się oficjalny pokaz EA Sports FC 24, czyli nowego konkurenta FIFA od Electronic Arts. Cena edycji standardowej gry w wersji na PC została ustalona na 320 zł, ale w sklepie Instant Gaming preorder już można kupić o 100 zł taniej. Mówiąc prościej: EA Sports FC 24 na PC jest dostępne za 220 zł z groszami.

Kup EA Sports FC 24

Premiera EA Sports FC 24 odbędzie się 29 września 2023 roku. Jeżeli kupicie grę teraz w Instant Gaming, a do premiery jej cena w sklepie zmaleje, to różnica zostanie Wam zwrócona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.