Preodery EA Sports FC 24 na PC, PlayStation, Xboxy i Switcha dostępne w polskich sklepach od 229 zł

EA Sports FC 24 PC PS4 PS5 Xbox One Xbox Series X Nintendo Switch

W polskich sklepach pojawiły się preordery EA Sports FC 24. Ceny nowej gry piłkarskiej od „Elektroników” zaczynają się już od 229 zł. Przy okazji przy zakupie edycji standardowej gry z Media Expert dostaniemy 3 miesiące wybranych usług Apple za darmo.

Kup EA Sports FC 24 na Nintendo Switch

Kup EA Sports FC 24 na PC

Kup EA Sports FC 24 na PlayStation

Kup EA Sports FC 24 na Xboxy

Premiera EA Sports FC 24 odbędzie się już 29 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.