Pudełkowe wydania EA Sports FC 24 na PC, PS4, PS5, Xboxy i Nintendo Switch od 159,99 zł (nawet 85 zł taniej)

EA Sports FC 24

W sklepie Media Expert można znaleźć wyjątkowo ciekawą ofertę dla wszystkich fanów piłki nożnej. Fizyczne wydania EA Sports FC 24 można bowiem nabyć nawet za 159 zł, choć wszystko zależne jest od platformy. Niższa cena dostępna jest na PC, konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Kup EA Sports FC 24

Dostawa do domu, odbiór w Paczkomatach InPost, a także odbiór osobisty w sklepie Media Expert są całkowicie darmowe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.