OKAZJA: EA Sports FC 24 na Xboxa dostępne od 80 zł! Wersja Ultimate już za 150 zł

EA Sports FC 24

W sklepie Instant Gaming ruszyła świetna promocja na EA Sports FC 24 na Xbox One i Xbox Series X|S. Grę w wydaniu standardowym można kupić już od 80 zł, kiedy za wersję Ultimate trzeba zapłacić tylko ok. 150 zł. Oferty są ograniczone czasowo, dlatego warto się pospieszyć.

Kup EA Sports FC 24

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.