Głośniki Edifier HECATE G2000 dostępne w promocji za 269 zł (taniej o 80 zł)

Edifier HECATE G2000

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy dobrą ofertę na głośniki w czerwonym kolorze. Model Edifier HECATE G2000 dostępny jest aktualnie w cenie 269 zł przy użyciu kodu widocznego w poniższym boxie. Promocja obowiązuje do 23 grudnia 2023, do godziny 23:45.

Kup Edifier HECATE G2000

Specyfikacja sprzętu prezentuje się następująco:

  • Typ zestawu: 2.0 – 2 głośniki
  • Moc zestawu RMS: 16 W
  • Typ podłączenia: przewodowe, Bluetooth
  • Pasmo przenoszenia: 98 Hz – 20 kHz

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.