Edycja Kolekcjonerska God of War Ragnarok dostępna od 769 zł!

God of War Ragnarok Edycja Kolekcjonerska

Ostatnio w kilku polskich sklepach pojawiły się dosyć ciekawe promocje na Edycję Kolekcjonerską God of War Ragnarok. Zapłacimy za nią teraz od 769 zł, co jest kwotą mniejszą o około 100 zł od standardowej. Zdecydowanie warto zwrócić więc uwagę na taką ofertę!

Kup Edycję Kolekcjonerską God of War Ragnarok

Jeżeli powyższa wyprzedaż dobiegnie końca, to nic straconego. „Kolekcjonerka” ostatniego hitu Santa Monica Studio jest też dostępna za niewiele większe pieniądze w sklepach NEO24.pl oraz NEONET.

Kup Edycję Kolekcjonerską God of War Ragnarok

We wszystkich powyższych elektromarketach wysyłka kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Grę można też odebrać w sklepach stacjonarnych NEONET oraz Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.