Edycja kolekcjonerska Hogwarts Legacy dostępna za 699 zł! Na Xbox Series X, Xbox One i PS4

hogwarts legacy edycja kolekcjonerska

W sklepie Media Expert ruszyła bardzo dobra promocja na edycję kolekcjonerską Hogwarts Legacy. Za jedyne 699 zł można kupić kolekcjonerkę w wersji na Xbox Series X, Xbox One i PS4. To bardzo duża obniżka, bo w innych sklepach to samo wydanie kosztuje obecnie pomiędzy 1300 a 1500 zł!

Kup edycję kolekcjonerską Hogwarts Legacy

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa. Kolekcjonerkę można też kupić nawet na 40 odroczonych rat 0%.

edycja kolekcjonerska hogwarts legacy zawartość
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy

Ktoś się skusi? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.