Edycja premierowa God of War Ragnarok na PS5 dostępna za 149,99 zł! Darmowa wysyłka

God of War Ragnarok - wydanie pudełkowe PS5

W Empiku ruszyła właśnie promocja na edycję premierową God of War Ragnarok na PS5. Grę można tam aktualnie kupić za jedyne 149,99 zł, co jest naprawdę świetną ofertą. Okazja długo nie potrwa, więc lepiej nie zwlekać z zakupami.

Kup edycję premierową God of War Ragnarok

Dostawa do Paczkomatu jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Empik. Koszty wysyłki kurierem zaczynają się od 10,99 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.