Elden Ring na PC dostępny za 189,86 zł, a w pakiecie z dodatkiem za 265,39 zł! Okazja na hit od From Software

Elden Ring Shadow of the Erdtree

W sklepie Instant Gaming dostępne są całkiem ciekawe promocje na zakup podstawowej wersji Elden Ring oraz pakietu z dodatkiem Shadow of the Erdtree. Sama gra kosztuje 189,96 zł, wydanie z DLC zaś wyceniono na 265,39 zł, czyli mowa o naprawdę atrakcyjnych ofertach. Jeśli ktoś zamierza zacząć swoją przygodę z tą pozycją, to ma ku temu świetną okazję.

Kup Elden Ring

Brak prowizji przy płatności kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.