Elden Ring: Shadow of the Erdtree w promocji! Kup wersję na PC za 130 zł, na Xboxy za 140 zł, a na PS4 i PS5 za 160 zł

Elden Ring Shadow of the Erdtree

W sklepie Eneba wystartowała bardzo fajna promocja na Elden Ring: Shadow of the Erdtree na wszystkie platformy. Niezwykle wysoko oceniany dodatek można kupić już od 130 zł. Promocja trwa tylko do 25 czerwca, więc radzimy się spieszyć!

Kup Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Powyższe ceny uwzględniają prowizję za płatność. Jeszcze raz przypominamy, że kod rabatowy jest ważny tylko do 25 czerwca lub wyczerpania zapasów, więc radzimy dokonać zakupu czym prędzej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.