Obudowa Endorfy Arx 700 Air dostępna w promocji za 399 zł (100 zł taniej)

Endorfy Arx 700 Air

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Endorfy Arx 700 Air. Obudowę do komputera można obecnie kupić za 399 zł, czyli aż 100 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 20.12.2023 r. do godz.iny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Endorfy Arx 700 Air

Darmowa dostawa kurierem do domu. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.