Mysz ENDORFY Lix Wireless dostępna w promocji za 169 zł (taniej o 60 zł)

ENDORFY Lix Wireless

Poszukujący nowej myszy mogą zwrócić uwagę na ofertę sklepu Media Expert. Model ENDORFY Lix Wireless w kolorze czarnym jest teraz dostępny w cenie 169 zł przy użyciu kodu widocznego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 7 grudnia 2023 do godziny 23:59.

Kup ENDORFY Lix Wireless

Specyfikacja myszy prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: Optyczna
  • Czułość myszy: 16000 dpi
  • Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa, Przewodowa
  • Interfejs: 2.4 GHz, USB-C
  • Dla graczy: Tak

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Zakup można rozłożyć na raty 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.