Głośniki Fenda R60BT dostępne w promocji za 399 zł (40 zł taniej)

Fenda R60BT

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na Fenda R60BT. Głośniki można obecnie kupić za 399 zł, czyli 40 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 25.04.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Fenda R60BT

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Moc głośników (RMS): 2 × 60 W
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
  • Złącza: liniowe audio
  • Łączność: przewodowa, bezprzewodowa (Bluetooth)

Darmowa dostawa kurierem do domu, automatu paczkowego lub punktu odbioru. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.