FIFA 23 na Steamie w super promocji! Gra została przeceniona o 70%

FIFA 23

Na Steamie wystartowały właśnie wyprzedaże z oferty specjalnej. Najciekawszą jej pozycją jest bez wątpienia FIFA 23, która została przeceniona o 70%. Gra EA Sports w podstawowej wersji kosztuje więc teraz 89,97 zł.

Kup FIFA 23

Przypominamy jednocześnie, że 10-godzinna wersja testowa FIFA 23 jest również dostępna w subskrypcji EA Play. Dostęp do niej mają też abonenci Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.