FIFA 23 na Steamie w super promocji! Gra została przeceniona o 70%

FIFA 23

Na Steamie wystartowały właśnie wyprzedaże z oferty specjalnej. Najciekawszą jej pozycją jest bez wątpienia FIFA 23, która została przeceniona o 70%. Gra EA Sports w podstawowej wersji kosztuje więc teraz 89,97 zł.

Kup FIFA 23

Przypominamy jednocześnie, że 10-godzinna wersja testowa FIFA 23 jest również dostępna w subskrypcji EA Play. Dostęp do niej mają też abonenci Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.