FIFA 23 dostępna w Xbox Store od 89,97 zł!

FIFA 23

W sklepie Xbox Store pojawiła się właśnie przecena na grę FIFA 23. Za wydanie produkcji na Xboxa One (które działa też na Xboxach Series X|S) zapłacimy zaledwie 89,97 zł. Wersja zoptymalizowana dla najnowszych konsol jest natomiast odrobinę droższa.

Kup FIFA 23

Warto wspomnieć, że posiadacze Xbox Game Pass Ultimate nie muszą kupować gry na Xboxa One i Xboxy Series X|S. FIFA 23 jest bowiem od dziś dostępna w najdroższym oraz PC-towym wariancie usługi Microsoftu za sprawą dodania jej do EA Play.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.