FIFA 23 dostępna w Xbox Store od 89,97 zł!

FIFA 23

W sklepie Xbox Store pojawiła się właśnie przecena na grę FIFA 23. Za wydanie produkcji na Xboxa One (które działa też na Xboxach Series X|S) zapłacimy zaledwie 89,97 zł. Wersja zoptymalizowana dla najnowszych konsol jest natomiast odrobinę droższa.

Kup FIFA 23

Warto wspomnieć, że posiadacze Xbox Game Pass Ultimate nie muszą kupować gry na Xboxa One i Xboxy Series X|S. FIFA 23 jest bowiem od dziś dostępna w najdroższym oraz PC-towym wariancie usługi Microsoftu za sprawą dodania jej do EA Play.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.