FIFA 23 na Xboxy dostępna od 64,67 zł

FIFA 23

Niedawno byliśmy świadkami oficjalnej zapowiedzi EA Sports FC 24. Do momentu premiery gry warto pamiętać o jej poprzedniczce, czyli FIFA 23. Tym bardziej że w wersji na Xboxa One oraz Xboxy Series X|S można ją kupić w dosyć korzystnej cenie, zaczynającej się już od 64,67 zł.

Kup FIFA 23 (Xbox One, Xbox Series X|S)

Kup FIFA 23 (Xbox Series X)

Do dodania gry do swojej biblioteki nie jest wymagane użycie VPN-a. Wystarczy jedynie aktywować zakupiony klucz na stronie Microsoftu lub bezpośrednio na konsoli.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.