Duża promocja na lutowe premiery w Instant Gaming! Kup taniej Final Fantasy VII Rebirth, Skull & Bones lub Banishers: Ghosts of New Eden

3 gry instant gaming

Luty to miesiąc całkiem ciekawych premier. Dla przykładu dzisiaj na rynku debiutuje Final Fantasy VII Rebirth, czyli pełnoprawny, wysoko oceniany remake kultowego FFVII. Tak się składa, że obecnie nie musicie płacić za tę grę pełnej ceny, tak samo jak za Skull and Bones czy Banishers: Ghosts of New Eden.

Sklep Instant Gaming przygotował bowiem promocje, dzięki którym wymienione tytuły zakupicie dużo taniej. Szczegóły poniżej!

Instant Gaming final fantasy VII rebirth, banishers ghosts of new eden & skull and bones

Final Fantasy VII Rebirth na PS5 za 290 zł zamiast 340 zł

Aby kupić Final Fantasy VII Rebirth taniej na PS5, płacąc 290 zł zamiast 340 zł, trzeba dokonać transakcji z użyciem giftcardów do PS Store, dostępnych w sklepie Instant Gaming. Jeżeli chcesz nabyć omawianą grę za podaną kwotę, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Skull and Bones & Banishers: Ghosts of New Eden również tanio w Instant Gaming

Jeżeli nie jesteście fanami Final Fantasy, to w sklepie Instant Gaming w świetnych cenach można kupić także inne duże, lutowe premiery. Mowa oczywiście o Skull and Bones oraz Banishers: Ghosts of New Eden, które swoją drogą jakiś czas temu recenzowaliśmy na łamach XGP.

Kup Skull and Bones

Kup Banishers: Ghosts of New Eden

Trzeba uczciwie przyznać, że ceny są naprawdę rewelacyjne i sporo niższe niż na Steamie czy w Xbox Store. Skusicie się na którąś z lutowych premier? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.