OKAZJA ŻYCIA: Forza Horizon 4 + Forza Horizon 5 ze wszystkimi dodatkami dostępne za… ok. 3 zł!

Forza Horizon 4 + Forza Horizon 5 Premium Edition

Dzisiaj w Xbox Store rozpoczął się Black Friday 2022. Tak się jednak składa, że w szwedzkiej wersji sklepu można obecnie spotkać naprawdę gigantyczny błąd cenowy, który pozwala kupić Forzę Horizon 4 w zestawie z Forzą Horizon 5 Premium Edition za… około 3 zł. Można zapłacić polską kartą, mając ustawiony polski adres rozliczeniowy.

Kup Forza Horizon 4 + Forza Horizon 5 Premium Edition

Znając życie, cena zostanie zaraz poprawiona, dlatego radzimy się spieszyć. Microsoft raczej nie anuluje zamówień złożonych na tzw. pricebugu. Niniejszy zestaw w polskim Xbox Store kosztuje ponad 350 zł.

Aktualizacja – 17.11.2022, 18:59

Niestety okazja dobiegła końca – cena została skorygowana.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.