Forza Motorsport Premium Add-Ons Bundle (Xbox & PC) dostępne za 125 zł! Pakiet wszystkich DLC 74 zł taniej

Forza Motorsport Premium Add-Ons Bundle

W sklepie Instant Gaming wystartowała świetna promocja na zestaw wszystkich dodatków do gry Forza Motorsport. Pakiet DLC działający zarówno na Xboxach jak i PC można obecnie kupić za jedyne 125 zł, czyli o 74 zł taniej niż w Xbox Store. To naprawdę dobra promocja dla osób grających w tę produkcję!

Kup Forza Motorsport Premium Add-Ons Bundle

Promocja jest ograniczona czasowo, więc zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć. Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.