Fotel Deltaco GAM-080 w kolorze białym dostępny za 859 zł (taniej o 440 zł)

Deltaco GAM-080

Sklep RTV Euro AGD wystartował z całkiem ciekawą promocją na bardzo ciekawy fotel gamingowy dla wymagających. Deltaco GAM-080 w kolorze białym dostępny jest bowiem za 859 zł, czyli 440 zł taniej. Przecenione jest 49 sztuk, więc zainteresowani naprawdę muszą się śpieszyć.

Kup fotel Deltaco GAM-080

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Istnieje szansa rozłożyć płatność na 20 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.