Fotel Mad Dog GCH710P w kolorze różowym dostępny za 549 zł (taniej o 150 zł)

Mad Dog GCH710P

W sklepie Media Expert pojawiła się dziś całkiem ciekawa promocja dla osób, które aktualnie rozglądają się za nowym i wygodnym fotelem gamingowym. Mad Dog GCH710P dostępny jest bowiem w cenie 549 zł, czyli 150 zł względem ceny regularnej. Oferta trwa do końca dzisiejszego dnia, dlatego radzimy się pośpieszyć.

Kup Mad Dog GCH710P

Dostawa do domu i Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.