Fotel Noblechairs EPIC Fallout Nuka Cola Edition dostępny w promocji za 1999 zł (taniej o 200 zł)

Noblechairs EPIC Fallout Nuka Cola Edition

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na fotel Noblechairs EPIC Fallout Nuka Cola Edition. Akcesorium kosztuje teraz 1999 zł. Oszczędzamy więc równo 200 zł.

Kup Noblechairs EPIC Fallout Nuka Cola Edition

Promocja trwa do 29.04.2024, godz. 23:45. Wysyłka fotela kurierem do domu oraz odbiór osobisty w sklepie RTV Euro AGD są darmowe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.