Ruszył Świąteczny giveaway GAMIVO! Wygraj Nintendo Switch Lite lub nawet 100 euro do wydania na gry

gamivo winter wonderland giveaway

GAMIVO to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych z grami na świecie. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia firma postanowiła zorganizować coś, co gracze lubią najbardziej – giveaway, w którym do wygrania jest fajny sprzęt gamingowy, a także karty podarunkowe o wartości do 100 euro do wydania na gry.

Zasady wzięcia udziału w konkursie są banalnie proste, a nagrody kuszące (kto nie chciałby Switcha Lite lub kaski na gierki?!), dlatego warto spróbować swojego szczęścia.

Giveway GAMIVO Winter Wonderland – jak wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać m.in. Nintendo Switch Lite?

gamivo winter wonderland giveaway
Nagrody w konkursie są baaaardzo kuszące!

Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów, a nie ukrywajmy – każdy lubi je dostawać. GAMIVO przygotowało giveaway, w którym zgarnąć można nadprogramowy upominek. W tytułowym giveawayu wygrywają trzy osoby, a za poszczególne miejsca przysługują następujące nagrody:

  1. Konsola Nintendo Switch Lite
  2. Karta podarunkowa o wartości 100 euro do wydania w GAMIVO + dodatkowa torba prezentów od sklepu
  3. Karta podarunkowa o wartości 50 euro do wydania w GAMIVO + dodatkowa torba prezentów od sklepu

Nie da się ukryć, że nagrody są super! Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na ich zdobycie, trzeba:

  1. W okresie pomiędzy 3 a 31 grudnia dokonać zakupu w sklepie GAMIVO o wartości minimum 20 euro (ok. 87 zł);
  2. Odwiedzić profil GAMIVO w social mediach (Facebook, Instagram lub X/Twitter) i na dowolnej platformie skomentować zalinkowany post, odpowiadając na pytanie „jaka gra mogłaby być ulubioną Świętego Mikołaja i dlaczego”;
  3. Udostępnić post konkursowy na dowolnej platformie społecznościowej;
  4. Przejść na tę stronę i wpisać numer swojego zamówienia w GAMIVO na minium 20 euro, wysyłając zgłoszenie.

Trzeba przyznać, że wzięcie udziału w giveawayu jest bardzo proste. Zwycięzcy rozdawnictwa zostaną wyłonieni już 3 stycznia 2024 roku w social mediach GAMIVO. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Zamierzacie spróbować szczęścia? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.