Ghost of Tsushima Director’s Cut na PS4 dostępne w promocji za 89,99 zł (taniej o 70 zł)

Ghost of Tsushima Directors' Cut PS4

W Media Expert pojawiły się promocja na Ghost of Tsushima Director’s Cut. Gra w wersji na PS4 kosztuje teraz 89,99 zł. Tytuł posiada też możliwość płatnej aktualizacji do wersji PS5.

Kup Ghost of Tsushima Director’s Cut (PS4)

Odbiór w sklepie jest darmowy. Możliwość wysyłki kurierem lub do paczkomatu od 9,99 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.