Pudełkowe wydanie Ghost of Tsushima (PS4, PS5) w promocji za 39 zł

ghost of tsushima ps4

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy świetną promocję na pudełkowe wydanie wysoko ocenianej gry. Za Ghost of Tshushima zapłacimy teraz bowiem jedyne 39 zł. To świetna okazja, by nadrobić tę rewelacyjną produkcję.

Kup Ghost of Tsushima (PS4, PS5)

Koszty wysyłki zaczynają się od 9,90 zł. Odbiór w sklepie jest darmowy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.