Ghostrunner 2 Deluxe Edition na PC dostępny za 81,73 zł. Polska gra w wyjątkowo dobrej cenie

Ghostrunner 2 Deluxe Edition

W sklepie Instant Gaming dostępna jest całkiem ciekawa promocja na grę od polskiego studia One More Level. Ghostrunner 2 Deluxe Edition można nabyć za 81,73 zł, czyli 62% taniej względem ceny regularnej. Okazja jest na tyle atrakcyjna, że zdecydowanie warto się nią zainteresować.

Kup Ghostrunner 2 Deluxe Edition na PC

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.